azaliowa_logo_1jpgSTOWARZYSZENIE ROZWOJU PSYCHOTERAPII I PSYCHIATRII ŚRODOWISKOWEJ "AZALIOWA" - 

bezpieczna ostoja w lokalnym środowiskuPomoc psychologiczna dla chorujących psychicznie i ich rodzin


Środowiskowy Dom Samopomocy

Zalipie 17 04 -612 Warszawa

Siedziba:Olesińska 11/13/14

Polska

02-548 Warszawa

Strona Główna

Kadrę Stowarzyszenia stanowią specjaliści z zakresu ochrony zdrowia psychicznego – psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy.
Dorota Konwicka - magister psychologii, na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Ukończyła szkolenie z terapii systemowej i psychodynamicznej
Magdalena Matejko - magister psychologii, uczestniczka kursu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin CM UJ w Krakowie, przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty PTP.
Izabela Włodarczyk - magister psychologii, ukończyła 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii integratywnej w rekomendowanym przez PTP Ośrodku Intra. Na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Współpracuje także z Poradnią Stowarzyszenia OPTA.
Marcin Golański - magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył 4,5-letnie szkolenie w zakresie terapii systemowej w Collegium Medicum UJ w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy w podejściu psychodynamicznym w terapii indywidualnej i rodzinnej. Prowadzi również treningi interpersonalne w podejściu psychodynamicznym. Na co dzień kieruje ŚDS. Pracuje pod superwizją PTP. Posiad uprawnienia superwizorskie PTP.
Andrzej Skrzypek - lekarz specjalista psychiatra, pracuje w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Drewnica" w Ząbkach. Ukończył także podstawowe szkolenie w psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów".
Tomasz Brzózka - magister psychologii, na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Obecnie odbywa szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Marta Wiśniewska - magister psychologii. Obecnie kończy 4- letnie szkolenie w Laboratorium Psychoedukacji.
Magda Piekarska - magister psychologii. Obecnie trakcie 5 letniego całościowego szkolenia w ZTR CM UJ w Krakowie.
Dorota Kamela - specjalista lekarz psychiatra, pracowała w Szpitalu Bródnowskim, ZOZ Wola. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami psychotycznymi oraz alhzeimerowskimi. W Stowarzyszeniu konsultuje pacjentów SDS.

Współpracują z nami: Marta Kosińska, Przemysław Chojnacki.