bezpieczna ostoja w środowisku lokalnym

Strona Główna

Kadrę Stowarzyszenia stanowią specjaliści z zakresu ochrony zdrowia psychicznego – psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy.
Dorota Konwicka - magister psychologii, na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Ukończyła szkolenie z terapii systemowej i psychodynamicznej.


Magdalena Matejko - magister psychologii, ukończyła kurs psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin CM UJ w Krakowie, przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty PTP. 


Izabela Włodarczyk - magister psychologii, ukończyła 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii integratywnej w rekomendowanym przez PTP Ośrodku Intra. Na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Współpracuje także z Poradnią Stowarzyszenia OPTA.


Marcin Golański - magister psychologii, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył 4,5-letnie szkolenie w zakresie terapii systemowej w Collegium Medicum UJ w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy w podejściu psychodynamicznym w terapii indywidualnej i rodzinnej. Prowadzi również treningi interpersonalne w podejściu psychodynamicznym. Na co dzień kieruje ŚDS. Pracuje pod superwizją PTP. 


Anna Marczyńska - mgr psychologii, obecnie w trakcie  szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 


Andrzej Skrzypek - lekarz specjalista psychiatra, pracuje w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Drewnica" w Ząbkach. Ukończył także podstawowe szkolenie w psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów". 


Tomasz Brzózka - magister psychologii, na co dzień pracuje jako terapeuta w ŚDS. Ukończył szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.


Marta Wiśniewska - magister psychologii. Ukończyła 4- letnie szkolenie w Laboratorium Psychoedukacji.


Magda Piekarska - magister psychologii. Obecnie trakcie 5 letniego całościowego szkolenia w ZTR CM UJ w Krakowie.


Dorota Kamela - specjalista lekarz psychiatra, pracowała w Szpitalu Bródnowskim, ZOZ Wola. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami psychotycznymi oraz alhzeimerowskimi. W Stowarzyszeniu konsultuje pacjentów SDS.

Współpracują z nami: Marta Kosińska, Przemysław Chojnacki.